• Drzewka prebonsai

    DRZEWKA PREBONSAI

    Prebonsai to drzewka o cechach pozwalających prowadzić je dalej w formie bonsai. Wymagają jeszcze pracy nad nimi, ale ten proces właśnie jest najciekawszy. Na tym etapie można nadać kształt drzewku, ustalić jego styl.

Nasze przesyłki obsługuje

Paczkomaty InPostPaczkomaty
Kurier Patron Servicekurier
Poczta Polska Poczta Polska

 

Płatności szybkim przelewem, PayPal, kartą kredytową...bezpieczne zakupy
bezpieczeństwo zakupów
Zakupy zabezpieczone certyfikatem SSL Comodo z 256-bitowym szyfrowaniem.

Słowem wstępu...

Sklep Palmatum to przede wszystkim donice do bonsai

Donice sprzedawane przez nas pochodzą z Chin z rejonu o wielowiekowej tradycji wyrobu donic bonsai. Donice wykonywane są ręcznie. Są odporne na mróz i starannie przygotowane. Polscy bonsaiści bardzo je sobie cenią. Więcej o procesie powstawania naszych donic poczytasz na naszym blogu w artykule Wyrób donic do bonsai

Certyfikat Najlepsze Donice Bonsai Yixing

Nie tylko donice ale rośliny i narzędzia bonsai

Oferujemy sadzonki do ogrodu, ale równie dobrze nadające się w przyszłości na bonsai. Dla tych, którzy chcą szybszego efektu ale chcą mieć wpływ na to jakie będzie ich przyszłe drzewko - proponujemy prebonsai, czyli już trochę starsze saddznki i drzewka wstępnie ukształtowane. Nie ma oczywiście czegoś takiego co jest określane chwytliwym mianem "nasion bonsai". Istnieją jednak gatunki drzew i krzewów polecane do prowadzenia w formie bonsai. I między innymi ich nasiona oferujemy.