Jak wysyłamy

Wysyłka w Polsce jest możliwa do Paczkomatu dla małych donic, nasion i narzędzi. Wysyłka kurierem możliwa jest dla wszystkich donic prócz kilku największych egzemplarzy i wszystkich innych produktów. Największe donice a także bardzo duże zamówienia wysyłamy na palecie.


Donice

Donice wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, a mniejsza donice także do Paczkomatu.
Donice na czas transportu skrupulatnie zabezpieczamy opakowując w styropian, folię bąbelkową, wypełniając wolną przestrzeń w kartonie. Jeśli to możliwe, dobrze jest otworzyć paczkę w obecności kuriera i sprawdzić czy donica dotarła nieuszkodzona. W przypadku uszkodzeń należy spisać odpowiedni protokół z kurierem w jego obecności.

Zabezpieczenie donic przed wysyłką

Sadzonki

Sadzonki wymagają większej uwagi przy wysyłce. Odpowiednio je zabezpieczamy by w czasie transportu nie uległy uszkodzeniu, miały przestrzeń do wzrostu, a zarazem by nie obijały się po wolnej przestrzeni opakowania. Bryła korzeniowa roślin zabezpieczana jest przed wyschnięciem za pomocą wilgotnej ziemi, co gwarantuje dotarcie rośliny w doskonałej kondycji. Standardowo rośliny wysyłamy od poniedziałku do środy, tak by przed weekendem paczka dotarła do odbiorcy.

Pakowanie sadzonek na wysyłkę

Nasiona

Wysyłka nasion jest prosta i bezpieczna. Nasiona są lekkie i zazwyczaj bardzo małe, więc mieszczą się w małej zwykłej kopercie. Wysyłamy nasiona zafoliowane, zabezpieczone przed zawilgotnieniem.

Przy zamówieniu kilku opakowań nasion tego samego gatunku - odpowiednia zamówiona ilość umieszczana jest razem w jednym opakowaniu.

Pakowanie nasion

New Account Register

Already have an account?
Log in instead lub Reset password