Sklep internetowy Palmatum.pl korzysta z portalu Opinus.pl do zbierania opinii klientów. Klienci proszeni są o wystawienie opinii po otrzymaniu zamówienia. Zaproszenie do wystawienia opinii wysyłane jest wyłącznie do klientów składających zamówienie za pośrednictwem systemu sklepowego, którzy podali poprawny adres email.

Uwaga, ze względów technicznych (aktualizacja systemu sklepowego) tymczasowo nie są wysyłane do klientów zaproszenia do wystawienia opinii po zakupie.

 

Zasady działania systemu opinii

System sklepowy Palmatum.pl z chwilą gdy zamówienie zyska status 'dostarczone' przekazuje do portalu Opinus.pl unikalny identyfikator zamówienia i adres email klienta. Portal opinii Opinus.pl wysyła wiadomość email do klienta. Wiadomość email zawiera link z unikalnym identyfikatorem. Dzięki temu identyfikatorowi system wie, że opinia została wystawiona przez klienta, który realnie dokonał zakupu.

Portal Opinus.pl jednoznacznie wyróżnia prezentowane opinie - te potwierdzone zakupem.

 

Zasady prezentacji wybranych opinii

Bezpośrednio na stronach sklepu prezentowane są subiektywnie wybrane opinie. Są to z założenia opinie pozytywne. Są to opinie z puli opinii portalu Opinus.pl oznaczone jako potwierdzone zakupem.

 

Inne serwisy opiniotwórcze

Obsługa sklepu Palmatum.pl nie ma wpływu na opinie wystawiane w innych serwisach opiniotwórczych (np. Google Maps, internetowe serwisy z opiniami, fora ogłoszeniowe, grupy dyskusyjne) niż wyżej wymienione.

Opinie wystawiane w innych serwisach mogą być nie związane z zamówieniami składanymi w sklepie Palmatum.pl W związku z tym zalecamy aby podchodzić do ich treści z ostrożnością.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead lub Reset password