Donica bonsai owalna 62cm

DBY_O12

nowy

Owalna donica bonsai
62 cm x 49 cm

dla tej donicy wysyłka tylko na palecie

Więcej szczegółów

440,00 zł

Opis

Największa donica dostępna w sklepie Palmatum!

Ze względu na rozmiar donicy możliwa wysyłka tylko na palecie (kurier paletę zostawia pod domem). Możliwy odbiór osobisty w Myszkowie (na południe od Częstochowy) lub w Legionowie (na północ od Warszawy).

Kod donicy:DBY_O12
Kształt:owalna
Wymiar zewnętrzny donicy:62,5 x 57,8 cm
Wymiar wewnętrzny donicy:50,0 x 45,5 cm
Wysokość:11,5 cm
Głębokość:9,0 cm
Podstawka:brak
Ciężar:12 kg

Kolorystyka donic może różnić się od tej prezentowanej na zdjęciach. Każdy egzemplarz donic nieszkliwionych ma nieco inne odcienie, ponieważ jest wykonywany ręcznie z naturalnych materiałów. Kolory oddane na zdjęciach różnią się także w zależności od oświetlenia. Obejrzyj wszystkie dostępne zdjęcia donicy - klikając powiększenie zdjęcia na komputerze używaj strzałek klawiatury lewo/prawo, na urządzeniu mobilnym dotknij lewej bądź prawej strony zdjęcia by przełączyć do kolejnego.Donice wypalane są w temperaturze o przedziale 1.100-1.200°C przez 24 godziny. Dzięki temu procesowi donice są wytrzymałe.

Wykonywane są z purpurowej gliny w prowincji chińskiej, gdzie już w czasach dynastii Ming (1368-1644) rozpoczęto wyrób donic, a w początkach dynastii Qing (1644-1912) udoskonalono warsztat produkcyjny.

Donice bonsai to coś więcej niż tylko pojemnik... to sztuka.
Każda donica posiada pod spodem pieczęć, którą swoje prace sygnuje rękodzielnik ją wykonujący.

Także może Cię zainteresować