Donica bonsai 40cm o kształcie kwiatowym
DBH_F7
180,00 zł
Donica bonsai o kształcie kwiatowym
40 cm x 30 cm
| Kod donicy: | DBH_F7 |
| Kształt: | kwiatowy |
| Wymiar zewnętrzny donicy: | 40,2 x 29,5 cm |
| Wymiar wewnętrzny donicy: | 35 x 24,7 cm |
| Wysokość: | 11,8 cm |
| Głębokość: | 9,8 cm |
| Podstawka: | bez podstawki |
| Ciężar: | 4,8 kg |
Głębokość donicy mierzymy na środku donicy od dna donicy do górnego punktu donicy.
Wysokość - od najniższego punktu donicy, podstawy nóżki do najwyższego punktu donicy. Czyli od blatu stołu do samej góry :)
Wymiar wewnętrzny mierzymy na górze donicy.
Dłuższy wymiar zewnętrzny donicy liczony jest dla przeciwległych ścian donicy a dla donicy owalnej - dwa najdalej oddalone od siebie krawędzie donicy.
Kolorystyka donic może różnić się od tej prezentowanej na zdjęciach. Każdy egzemplarz donic nieszkliwionych ma nieco inne odcienie, ponieważ jest wykonywany ręcznie z naturalnych materiałów. Kolory oddane na zdjęciach różnią się także w zależności od oświetlenia. Obejrzyj wszystkie dostępne zdjęcia donicy - klikając powiększenie zdjęcia na komputerze używaj strzałek klawiatury lewo/prawo, na urządzeniu mobilnym dotknij lewej bądź prawej strony zdjęcia by przełączyć do kolejnego.