Donica bonsai 32cm owalna nieszkliwiona

DBH_O35
140,00 zł

32 cm x 26 cm

Dostawa od 11,00 zł (do kraju wskazanego w adresie, gdy brak podanego - do Polski)
Wyświetl koszt wysyłki
Kod donicy: DBH_O35
Kształt: owalna
Wymiar zewnętrzny donicy: 32 x 26,2 cm
Wymiar wewnętrzny donicy: 29,8 x 22,4 cm
Wysokość: 7,7 cm
Głębokość: 5,2 cm
Podstawka: bez podstawki
Ciężar: 2,9 kgJak mierzymy donice?
Głębokość donicy mierzymy na środku donicy od dna donicy do górnego punktu donicy.
Wymiar wewnętrzny mierzymy na górze donicy.
Dłuższy wymiar zewnętrzny donicy liczony jest dla przeciwległych ścian donicy a dla donicy owalnej - dwa najdalej oddalone od siebie krawędzie donicy.Ten model donicy należy traktować jako donicę nie-wystawową, donicę przejściową dla drzewka. Dlatego jej cena jest atrakcyjna.

Uczciwie mówimy, że jest to donica drugiej kategorii. Zazwyczaj oznacza to, że nóżki są mało estetycznie wykończone, donica czasem nie będzie idealnie równa czy idealnie gładka, dla modeli z okienkiem kształt okienka będzie nierówny, mogą wystąpić drobne przebarwienia. Przykłady niedociągnięć dla tych donic opisane są na dedykowanej stronie.

Proszę mieć to na uwadze wybierając ten model donicy. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Szczególnie dla tych donic zachęcamy do zakupu osobistego - można wybrać egzemplarz najbardziej pasujący.
Wybarwienie donicy
Kolorystyka donic może różnić się od tej prezentowanej na zdjęciach. Każdy egzemplarz donic nieszkliwionych ma nieco inne odcienie, ponieważ jest wykonywany ręcznie z naturalnych materiałów. Kolory oddane na zdjęciach różnią się także w zależności od oświetlenia. Obejrzyj wszystkie dostępne zdjęcia donicy - klikając powiększenie zdjęcia na komputerze używaj strzałek klawiatury lewo/prawo, na urządzeniu mobilnym dotknij lewej bądź prawej strony zdjęcia by przełączyć do kolejnego.

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead lub Reset password