Prezentacja donicy na stoliku ekspozycyjnym (stolik nie jest w ofercie)

Donica bonsai kwadratowa 12cm

DBY_KW3
95,00 zł

Kwadratowa donica bonsai:
11,8 cm x 8,8 cm

Dostawa od 11,00 zł (do kraju wskazanego w adresie, gdy brak podanego - do Polski)
Wyświetl koszt wysyłki
Kod donicy: DBY_KW3
Kształt: kwadratowa
Wymiar zewnętrzny donicy: 11,8 cm x 11,8 cm
Wymiar wewnętrzny donicy: 9,2 cm x 9,2 cm
Wysokość: 8,8 cm
Głębokość: 7,4 cm
Podstawka: brak
Ciężar: 0,45 kg

Wybarwienie donicy
Kolorystyka donic może różnić się od tej prezentowanej na zdjęciach. Każdy egzemplarz donic nieszkliwionych ma nieco inne odcienie, ponieważ jest wykonywany ręcznie z naturalnych materiałów. Kolory oddane na zdjęciach różnią się także w zależności od oświetlenia. Obejrzyj wszystkie dostępne zdjęcia donicy - klikając powiększenie zdjęcia na komputerze używaj strzałek klawiatury lewo/prawo, na urządzeniu mobilnym dotknij lewej bądź prawej strony zdjęcia by przełączyć do kolejnego.

Wyjątkowo prezentuje się na małym ekspozycyjnym drewnianym stoliku. Takie stoliki bonsai wykonuje nasz przyjaciel. Jeśli jesteś zainteresowany także stolikiem - prosimy o kontakt. Stolik widoczny na zdjęciu nie jest do sprzedaży i nie jest w ofercie wraz z doniczką, której ta oferta dotyczy.


Donice wypalane są w temperaturze o przedziale 1.100-1.200°C przez 24 godziny. Dzięki temu procesowi donice są bardzo wytrzymałe.
Wykonywane są z purpurowej gliny w prowincji chińskiej, gdzie już w czasach dynastii Ming (1368-1644) rozpoczęto wyrób donic, a w początkach dynastii Qing (1644-1912) udoskonalono warsztat produkcyjny.
Donice bonsai to coś więcej niż tylko pojemnik... to sztuka.
Każda donica posiada pod spodem pieczęć, którą swoje prace sygnuje rękodzielnik ją wykonujący.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead lub Reset password