Bonsai klon palmowy Deshojo

B012

nowy

Bonsai klon palmowy Deshojo

Wysyłka możliwa dopiero na wiosnę!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

260,00 zł

Więcej informacji

kod drzewka:B012
wysokość drzewka:42 cm
dłuższy bok donicy:16 cm

Planowana wysyłka na wiosnę. Możliwa wcześniejsza - prosimy o kontakt. Możliwość zakupu teraz po cenie jesiennej z wysyłką na wiosnę.

Klon palmowy o klasycznym pięcioklapowym kształcie liści ale o wyjątkowo intensywnym czerwonym ulistnieniu. Klon palmowy odmiany Deshojo zwłaszcza w okresie wiosennym charakteryzuje się wyjątkowo urokliwym wybarwieniem. Wiosną przez kilka tygodni utrzymuje niepowtarzalny czerwony kolor, latem ulistnienie jest zielone by jesienią znów zachwycać szkarłatnoczerwonym ubarwieniem.

Jest to odmiana hodowlana. Pochodzi z Azji. Odmiana zarejestrowana w 1965 r. Zaimportowany z Japonii. Ze względu na walory estetyczne często prowadzony w formie bonsai.

Latem należy unikać ekspozycji w pełnym słońcu. Może ono wypalić delikatne liście. Nie należy też zraszać liści w słoneczny dzień.

O ten klon trzeba szczególnie zadbać zimą. Nie jest w pełni mrozoodporny. Zimą nie powinien być narażony na temperatury poniżej -10°C i nie można przeprowadzić do jego przesuszenia. Trzeba go też zabezpieczyć zimą przed wiatrem, odpowiednio osłonić.

Tzw. real photo. Kupując ten produkt kupujesz drzewko dokładnie widoczne na zdjęciu. Roślina w świetnej kondycji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bonsai klon palmowy Deshojo

Bonsai klon palmowy Deshojo

Bonsai klon palmowy Deshojo

Wysyłka możliwa dopiero na wiosnę!

Także może Cię zainteresować